Proč používat Colegio

Základní výhody Colegia

Colegio jsme vytvořili, aby vám ve vašich projektech, týmech, firmách, neziskovkách i jiných organizacích šlo vše snáze.
Zásadní výhodou je, že Colegio a data v něm jsou pro vás a vaše lidi dostupné odkudkoliv.

A přitom bez kupování drahých serverů, infrastruktury, softwaru a bez starostí o to vše.
Představujeme si, že i když se třeba nestíháte moc vídat všichni pohromadě, s Colegiem máte i tak všichni přehled, co se děje, a snadno spolu realizujete, co je třeba. Soubory, události, diskuse, úkoly, kontakty... všechno má každý před sebou.

Organizace – pro firmy o více odděleních či projektech

Kolektiv typu Organizace je určen primárně firmám, neziskovkám a institucím. Tedy těm, kteří pracují ve více než pár lidech a třeba i v zavedené struktuře.

Libovolný počet lidí se tu snadno ve všem vyzná, protože pod Organizací je možno zakládat prostory pro menší týmy. Například tým Obchodníci, tým Projekt XY nebo třeba i Firemní fotbálek.

Bonusem je externí prezentace přístupná celému světu mimo organizaci. Zde snadno zveřejníte, cokoli chcete – základní informace, novinky, kontakty, stejně jako formulář pro objednávky či dotazy. Nebo i registrační formulář na vaše akce, chcete-li.

Usnadněte své firmě úspěch. – Založte jí prostor na Colegiu.


Tým/Projekt – základ pro týmovou práci v Colegiu

Prostor týmu je vhodný pro výkonný pracovní tým realizující společný projekt. Ale stejně tak i pro partu přátel, kteří podnikají společné akce nebo se věnují společnému hobby.

Tým má svoji nástěnku, kalendář, dokumenty, úkoly. A také externí prezentaci, kde i jeho nečlenům snadno poskytnete základní informace, novinky, kontakty a formulář pro dotazy.

Tým je také ideálním řešením pro projekty realizované více organizacemi. S Colegiem nemusíte řešit, která organizace těm druhým zařídí všechny možné přístupy do svých interních systémů. – Pro bezpečné sdílení souborů, sledování úkolů, plánování schůzek, zveřejňování novinek vám poslouží společný tým na Colegiu. Vše hned k dispozici.

Udělejte něco pro úspěch svého projektu – Založte mu prostor na Colegiu.

© 2012 - 2022 Colegio Solutions s.r.o. | 7fb9dc5d10